Titulinis  //  Sporto įranga  //  Krepšinio konstrukcijos  //  Profesionali transportuojama krepšinio konstrukcija

Profesionali transportuojama krepšinio konstrukcija

El.paštas
Aprašymas

Pagalbinis Spyruoklinis Mechanizmas yra patvarumo ir lengvo konstrukcijos paruošimo standartas. Tai puikiai sukurtas geometrinis rezultatas tobulai atsvarai, kuri supaprastina konstrukcijos paruošimą ir visiškai pašalina rūpestį dėl spyruoklių įtempimo ar susidėvėjimo.

Transportuojama pakeliama krepšinio konstrukcija, su originaliu spyruokliniu mechanizmu. Vienas asmuo gali pakelti ar nuleisti konstrukciją iki pageidaujamo aukščio tiesiog per kelias sekundes. Transportavimui konstrukciją iš ar į saugojimo poziciją, įdiegta lengvai naudojama ratukų sistema. Dvigubi besisukiojantys ratukai konstrukcijos priekyje, trigubi ratukai konstrukcijos gale, pagalbinis manevringumas ir minimalus poveikis grindų dangai, galimi specialūs ratukai sintetinei dangai.

Spyruoklinis pakėlimo mechanizmas sukurtas jungiant specialias plienines spyruokles. Konstrukcijos komplektacijoje yra  galinių ankerių sistema ir 2 paslėpti priekinės zonos smaigai, kurie garantuoja tikslią konstrukcijos poziciją. Pilna 20 cm apsauga smūgio zonose. Šoninės rėmo apsaugos.

ĮRĖMINTA FIBA STANDARTUS ATITINKANTI KREPŠINIO LENTA

1800 x 1050 mm išmatavimų, 12 mm grūdinto stiklo lenta baltame metalo rėme, su anga lanko tvirtinimui. Tvirta lanko tvirtinimo plokštė, sukonstruota tiesioginiam lanko tvirtinimui prie pagrindinės krepšinio konstrukcijos laikančiosios dalies. Jokio sąlyčio tarp lanko ir krepšinio lentos stiklo. Krepšinio lentos apsauga: minkšta putos apsauga.

PROFESIONALUS KREPŠINIO LANKAS I

Spyruokliuojantis į priekį ir šonus, nuo savo pirminės padėties palinkstantis ne daugiau kaip 24 laipsnius. Lanko atlenkimo mechanizmas susideda iš dviejų metalinių plokštelių ir spyruoklės. Tarp plokštelių esantys šratai leidžia lankui palinkti į bet kurią pusę netraumuojant žaidėjų, o spyruoklė jį gražina į pirminę padėtį. Mechanizmas uždengtas apsauginiu dangteliu.

PROFESIONALUS KREPŠINIO LANKAS II

Lankas su specializuotu tinklelio tvirtinimu (be kabliukų) maksimaliam žaidėjų saugumui, lankas spyruokliuojantis, lanko mechanizmo komplekte dvi šoninės geltonos guolius laikančios spyruoklės ir viena raudona centrinė, spyruokliuoja tik į priekį.

Papildomai:                                                                     

Įvairios konstrukcijos apsaugos spalvos pagal individualų užsakymą.