Titulinis  //  Aikštynų dangos  //  Futbolo aikštynų dangos

Domo® Sports Grass – sintetinės lauko dangos ekspertas tiek profesionaliame sporte, tiek ir laisvalaikio pomėgiuose. "Domo" korporacijos dirbtinės žolės padalinys jau daugiau nei 25 metus glaudžiai bendradarbiauja su įvairiomis sporto federacijomis. "Domo" įrengė jau daugiau kaip 50 milijonų kvadratinių metrų dirbtinės žolės futbolui, žolės rieduliui, tenisui, regbiui, golfui, slidinėjimui ir multifunkciam naudojimui.

Po daugelio tyrinėjimo metų, "Domo" sukūrė kontroliuojamą spiralę (Heliflex), kuri susukta iš profelerio tipo monofilamentinio pluošto. Ši Heliflex technologija leidžia sukurti aukščiausio lygio dirbtinės žolės kilimą, pasižymintį neprilygstama grįžimo į savo vietą po sukelto poveikio savybe.

Tokią savybę užtikrina įkonstruotas spiralės efektas. Būdama vertikalioje padėtyje, spiralė atpalaiduota, kai ji palenkiama ar prispaudžiama, atsiranda fizinis įtempimas, kuris nulemia ypatingai greitą grįžimą į pradinę padėtį.

Instaliavus tokią sistemą dideliame paviršiuje, iš karto matosi skirtumas – šereliai visada atrodo tiesūs ir statmeni. Pagerėja ne vien estetinės savybės: nesikeičia kamuolio riedėjimo trajektorija, užtikrinamas “lengvas pėdos patekimo po kamuoliu” efektas. Be to, spiralės forma šiek tiek ilgiau užlaiko vandenį ant pluošto, todėl po lietaus aikštynas greičiau atvėsta.